Платформи станцій:
7:50 – 9:00: „Дарниця”, „Лівобережна”, „Почайна", "Вокзальна”, "Осокорки", "Видубичі".
18:15 – 18:50: „Хрещатик”, "Театральна", "Площа Українських Героїв", "Майдан Незалежності" „Палац спорту”.
|
Вхід та касові зали станцій:
7:00 -8:50: „Чернігівська”.
7:00 – 10:30: „Вокзальна”.
|
Переходи між лініями:
7:50 – 9:15: „Театральна” - „Золоті ворота”.
"Палац спорту” - „Площа Українських Героїв”.
17:45 – 19:10: „Золоті ворота” - „Театральна”, „Площа Українських Героїв” - „Палац спорту”.
|